KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16723060
nr 1672 3060
Oidentifierad konstnär. Formula 1, ej signerad. Olja på duk, 79x99 cm, yttermått inklusive ram: 93x112 cm
Kondition: lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 januari 2025
kl 19:18:56
300 kr
350 kr